Wycieczki „Odjazdowa zima”
CENA: 749 złZapraszamy na wycieczki „Odjazdowa zima” w trakcie, których odwiedzimy najciekawsze miejsca na Mazowszu i nie tylko. Podczas wycieczek będziemy nie tylko zwiedzać, ale także brać aktywny udział w kreatywnych warsztatach. Dodatkowo 1 dzień spędzamy stacjonarnie, w największej sali zabaw w Ostrołęce – Hoopla w Klocki.

 
 
 
WIEK UCZESTNIKÓW:   6-12 lat


CZAS TRWANIA:  5 dni

 

TERMIN:  7-11.02.2022 (poniedziałek – piątek)


CENA ZA PAKIET 5 DNI:   749zł (możliwość wykupienia pojedynczego dnia pobytu).W GODZINACH:  8:00 – 16:00/17:00

 

W PROGRAMIE:  
 

1. Termin: 7.02.2022 r. - Cena: 153 PLN/os.

✓ Wycieczka do Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Iluzji – niezwykły świat pozorów, złudzeń i paradoksów! Interaktywne Muzeum, w którym doświadczysz niemożliwego, poznasz sekrety iluzji i zrobisz magiczne zdjęcia. Zwiedzanie z przewodnikiem PGE Narodowy trasa „Piłkarskie emocje” - chcesz przeżyć piłkarskie emocje? Marzysz o grze w piłkarskiej reprezentacji Polski? Chcesz choć na jeden dzień zamienić się miejscami z Robertem Lewandowskim czy Arkadiuszem Milikiem? Podczas trasy zobaczysz m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy.

2. Termin: 8.02.2022 r. - Cena: 147 PLN/os.

✓ Wycieczka do Białegostoku. Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Historii Medycyny i Farmacji + warsztaty odlewów gipsowych - zobaczymy jak wyglądały, przyrządy do walcowania maści, prasy do wyciskania soków, autoklawy, perkolatory (do uzyskiwania nalewek i wyciągów) i wiele, wiele innych. A po zwiedzania każdy wykonana gipsowy odlew Pałacu Branickich. Zabawa pod okiem trenera w parku trampolin JumperPark (w pakiecie skarpetki antypoślizgowe) – korzystanie ze wszystkich atrakcji m.in.: sektory do dowolnego skakania, boisko do gry w zbijaka, sektor z basenem wypełnionym piankami, boiska do koszykówki.

3. Termin: 9.02.2022 r. - Cena: 134 PLN/os.

✓ Pobyt w Kreatywnym Centrum Zabawy Hoopla w Klocki: warsztaty slime – lepimy kolorowego glutka, mali wynalazcy – puść wodze fantazji i zbuduj swój własny wynalazek wykorzystując nasze klocki; swobodna zabawa na sali – korzystanie ze wszystkich atrakcji Hoopla w Klocki

4. Termin: 10.02.2022 r. - Cena: 149 PLN/os.

✓ Wycieczka do Olsztyna. Seans w Planetarium - drugie co do wielkości w Polsce zbudowane zostało w hołdzie Mikołajowi Kopernikowi. Gwiezdne seanse przy udziale podkładów muzycznych i efektów dźwiękowych to główna atrakcja tego miejsca. Pobyt w sali zabaw Warmiolandia Miasto Dzieci - zwiedź każdy zaułek w naszym mieście! Zjeżdżaj, skacz, szalej! Nasz animator przeprowadzi Was przez niezwykłą przygodę w Mieście Dzieci. Korzystanie ze wszystkich atrakcji pod opieką animatorów: zjeżdżalnie, baseny z kulkami, konstrukcja zabawowa oraz wiele innych...

5. Termin: 11.02.2022 r. - Cena: 166 PLN/os.

✓ Wycieczka do Ciechanowa. Zwiedzanie z przewodnikiem Parku Nauki Tours + warsztaty - park umożliwia zwiedzającym samodzielne eksperymentowanie, odkrywanie praw i badanie zależności – przede wszystkim w obszarach fizyki, matematyki, techniki i architektury. Warsztaty „Las w słoiku” w Fabryce Pomysłów - kreatywne warsztaty w trakcie, których dzieci samodzielne wykonają kompozycję – „las” w słoiku.

każdego dnia zapewniamy ciepły posiłek – 2 daniowy obiad (zupa + II danie + napój).


Cena za pakiet 5 dni: 749 PLN/os.

 
 
 
DODATKOWO U NAS:
 

Najlepsza i uwielbiana przez dzieci Kadra – przeszkoleni i doświadczeni wychowawcy z uprawnieniami określonymi przez wymagania Kuratorium Oświaty.

I jak zawsze (w bonusie ☺) - niesamowita atmosfera.Cena zawiera:

• Każdego dnia 2 daniowy obiad (zupa, II danie, napój),
• Opieka wykwalifikowanych wychowawców,
• Bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
• Ubezpieczenie NNW,


Proponujemy zakup ubezpieczenia od rezygnacji, które w przypadku choroby dziecka pozwoli na zwrot całości wpłaconej kwoty!

Liczba miejsc ograniczona!


 
CO JESZCZE ZNAJDZIECIE U NAS:

• W Kreatywnym Centrum Zabawy zorganizujecie dziecku fantastyczne urodziny.
• Podczas pobytu na sali możecie bawić się z dzieckiem lub po prostu usiąść i wypić aromatyczną, podczas kiedy animator zajmie się Waszą pociechą ☺
• Istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod opieką animatorów Kreatywnego Centrum Zabawy „HOOPLA W KLOCKI” i załatwienia swoich spraw np. na mieście.
• Organizujemy też różnorodne warsztaty dla grup szkolnych i przedszkolnych oraz świadczymy usługi animacyjne na imprezach rodzinnych, weselach, komuniach czy urodzinach.
Zapraszamy ☺

Możliwość zapłaty bonem turystycznym.


Organizator: Biuro Podróży Essentia,
Wpis Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 1687Kontakt:

Tel. 530 309 409
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres: ul. Kilińskiego 44, 07-410 Ostrołęka,


Dokumenty do pobrania (PDF)

 

ZAPISZ SIĘ!

 
Formularz rezerwacji
 
INFORMACJE O UCZESTNIKU:
 
DANE RODZICA LUB OPIEKUNA UCZESTNIKA